Krémovo-béžový obojstranný behúň Hansa Home Duo, 80 x 200 cm

Je veľmi mäkký, ľahko sa udržuje a ak sa vám omrzí jeho farba, môžete ho jednoducho obrátiť? Také sú koberce Duo od značky Hansa Home. Vyrobené... viac informácií »
Krémovo-béžový obojstranný behúň Hansa Home Duo
Značka: Hanse Home
52,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Je veľmi mäkký, ľahko sa udržuje a ak sa vám omrzí jeho farba, môžete ho jednoducho obrátiť? Také sú koberce Duo od značky Hansa Home. Vyrobené...

Je veľmi mäkký, ľahko sa udržuje a ak sa vám omrzí jeho farba, môžete ho jednoducho obrátiť? Také sú koberce Duo od značky Hansa Home. Vyrobené sú z kombinácie 80 % bavlny a 20 % polyesteru, vďaka ktorej vám poskytnú vždy pohodlné našliapnutie.Kvalitný a lacný produkt Krémovo-béžový obojstranný behúň Hansa Home Duo, 80 môžete kúpiť bezstarostne tu na našich stránkach v známej kategórii koberce. Teraz si môžete kúpiť obľúbené produkty zo spomínanej rubriky za priaznivú cenu. Populárny dodávateľ Hanse Home dodáva prvotriedny produkty Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme! To nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme aj v ponuke viac produktov od značky Hanse Home. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento vynikajúci tovar Krémovo-béžový obojstranný behúň Hansa od skvelého a známeho výrobcu Hanse Home nájdete práve teraz u nás so zľavou. Výhodne za super cenu 52,90 EUR.