Krémovo-béžový koberec Elle Decoration Curious Laval, 77 × 150 cm

Dobre viete, že klasická elegancia je nadčasová. Ak hľadáte, čo by ešte mohlo váš domov vyšperkovať, venujte pozornosť koberci od Elle Decoration.... viac informácií »
Krémovo-béžový koberec Elle Decoration Curious Laval
Dobre viete, že klasická elegancia je nadčasová. Ak hľadáte, čo by ešte mohlo váš domov vyšperkovať, venujte pozornosť koberci od Elle Decoration....

Dobre viete, že klasická elegancia je nadčasová. Ak hľadáte, čo by ešte mohlo váš domov vyšperkovať, venujte pozornosť koberci od Elle Decoration. Ten je povestný svojím francúzskym šarmom a váš domov razom premení v palác vo Versailles. Vyberte si z mnohých vzorov a farieb a nechajte sa rozmaznávať jeho zamatovou hebkosťou.
Môžete s ním vyšperkovať domov i svoju terasu, bez obáv, že sa zničí. Je totiž veľmi odolný a ľahko ho opäť vyčistíte. S pokojom ho nechajte aj na vyhrievanej podlahe, nič sa mu nestane. Len budete každý deň ponáhľať domov, aby zahrial vaše skrehnuté nohy.
  
O kolekciu Curious:
V tejto kolekcii nájdete elegantný štýl inšpirovaný kobercami francúzskych palácov. Vybrať si môžete od neutrálnych až po výraznejšie geometrické vzory.
O značke Elle Decoration:
Francúzsky šarm sa značka Elle Decoration rozhodla dostať do celého sveta pomocou štýlových kobercov. V jej repertoári sú prevažne kúsky v neutrálnych tónoch s jemnými vzormi. Pri výrobe si dáva záležať nielen na zachytenie štýlu inšpirovaného Francúzska, ale aj na kvalitnom prevedení a spracovaní materiálov.Tento skvelý výrobok Krémovo-béžový koberec Elle Decoration Curious Laval, 77 × 150 cm nájdete taktiež tu na našom webe v populárnej sekcii koberce! Máme pre vás ostatné produkty z našej sekcie za skvelú cenu! Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke však tiež ďalšie produkty značky Elle Decoration. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený produkt Krémovo-béžový koberec Elle Decoration Curious od skvelého výrobcu Elle Decoration ľahko môžete získať tu teraz práve za výhodnú cenu! Cena už od 67 EUR.