Krémová keramická šalátová miska Emile Henry, ⌀ 22 cm

Predstavte si svoju kuchyňu a jedáleň. Už to vidíte? Potom sa nadýchnite. Cítite vôňu chutného jedla, ktorá sa šíri vaším domovom? Skvelé!... viac informácií »
Krémová keramická šalátová miska Emile Henry
Predstavte si svoju kuchyňu a jedáleň. Už to vidíte? Potom sa nadýchnite. Cítite vôňu chutného jedla, ktorá sa šíri vaším domovom? Skvelé!...

Predstavte si svoju kuchyňu a jedáleň. Už to vidíte? Potom sa nadýchnite. Cítite vôňu chutného jedla, ktorá sa šíri vaším domovom? Skvelé! Teraz už stačí len štýlovo prestrieť stôl. Vyberte si riad Emile Henry a nechajte svoje kulinárske výtvory zažiariť.

Ak ste milovníkom šalátov, táto miska je pre vás ako stvorená. Elegantný, štýlový a dostatočne veľký na akúkoľvek zeleninu, cestoviny alebo iné zázraky, ktoré pripravíte.

O značke:

Francúzska rodinná spoločnosť Emile Henry je známou značkou medzi tými, ktorí si zamilovali umenie pečenia a varenia. Ich ručne vyrábaný keramický riad najvyššej kvality dáva novú tvár klasickému obedu. Výnimočný vzhľad, vďaka ktorému je nielen pečenie, ale aj samotné servírovanie v miskách a formách gurmánskym zážitkom a ktorý prináša už od roku 1848.

Vďaka špeciálnej technológii je keramika odolná voči nárazom a poškriabaniu, takže môžete ľahko rezať a používať ostré nástroje. Všetky drahokamy Emile Henry sú tiež vhodné do umývačky riadu, mikrovlnnej rúry a dokonca aj do mrazničky.

Recept na najlepší koláč má každý iný, ale pokiaľ ide o najlepší riad na pečenie, Emile Henry vyhráva u všetkých odborníkov.
Veľmi žiadaný tovar je k dostaniu ľahko tu na webe v populárnej rubrike misy. Teraz môžete nájsť kvalitné produkty z tejto populárnej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu. Tento výrobca Emile Henry má v ponuke skvelé výrobky. Samozrejme, že to nie je všetko, naša ponuka je široká. Samozrejme, máme v ponuke ďalšie preverené kúsky značky Emile Henry. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa obľúbený produkt Krémová keramická šalátová miska Emile Henry, ⌀ 22 cm od poprednej značky Emile Henry pohodlne nakúpite aktuálne na webe za akčnú cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 19 EUR.