Kozmetické zrkadlo s rámom z masívneho buku Zone Inu, ø 8,6 cm

Uľahčite si nanášanie make-upu, holenie aj nasadzovanie kontaktných šošoviek. Kozmetické zrkadlo Zone Eve poskytuje až 5-násobné zväčšenie... viac informácií »
Kozmetické zrkadlo s rámom z masívneho buku Zone Inu
Značka: Zone
23 EUR
Kúpiť v e-shope »
Uľahčite si nanášanie make-upu, holenie aj nasadzovanie kontaktných šošoviek. Kozmetické zrkadlo Zone Eve poskytuje až 5-násobné zväčšenie...

Uľahčite si nanášanie make-upu, holenie aj nasadzovanie kontaktných šošoviek. Kozmetické zrkadlo Zone Eve poskytuje až 5-násobné zväčšenie obrazu, aby vám neunikol ani ten najmenší detail. Funkčnosť dodá okrem nastaviteľného ramena aj trojstupňové LED podsvietenie, ktoré sa po 10 minútach automaticky vypne. Zrkadlo prichádza rovno v troch farebných prevedeniach, aby dokonale zapadlo medzi existujúce vybavenie vašej kúpeľne. Pre správne fungovanie sú potrebné dokúpiť 4 batérie typu AA. Výnimočný a žiadaný výrobok Kozmetické zrkadlo s rámom ide nakúpiť bez problémov tu na stránkach zaradený v rubrike zrkadlá! Pripravili sme pre vás výnimočné produkty z tejto sekcie za výpredajovú cenu. Vehlasný výrobca Zone pre svojich zákazníkov predáva vysoko kvalitný sortiment. A to ešte nie je všetko.

V zľave produkt Kozmetické zrkadlo s rámom z masívneho buku Zone Inu, ø 8,6 cm od dodávateľa so skvelou povesťou Zone môžete dostať v našej online ponuke naozaj výhodne. Výhodná ponuka za skvelú cenu 23 EUR.