Kovové závesné svietidlo v medenej farbe Opviq lights Philip

Zoznámte sa so značkou Opvig lights. Tvorí tie najoriginálnejšie osvetlenia do domácnosti. Cez nástenné svietidlá až po stolové lampičky. Tieto... viac informácií »
Kovové závesné svietidlo v medenej farbe Opviq lights Philip
Zoznámte sa so značkou Opvig lights. Tvorí tie najoriginálnejšie osvetlenia do domácnosti. Cez nástenné svietidlá až po stolové lampičky. Tieto...

Zoznámte sa so značkou Opvig lights. Tvorí tie najoriginálnejšie osvetlenia do domácnosti. Cez nástenné svietidlá až po stolové lampičky. Tieto kúsky sú plné industriálneho štýlu, po ktorom prahne nejedno srdce.

Svietidlá Opvig light sú perfektným spoločníkom na nočné potulky aj dizajnovým krásavcom, z ktorého nespustíte oči.

Žiarovky nie sú súčasťou balenia a v prípade starostlivosti stačí osvetlenie utrieť vlhkou handričkou.

Hodnota IP určuje stupeň krytia a odolnosť osvetlenia. Tento kúsok má hodnotu IP20. To znamená, že je chránený pred vniknutím predmetov s priemerom nad 12 mm (napr. prst). Tento žiadaný kus Kovové závesné svietidlo v medenej farbe môžete nájsť okrem iného tu na stránkach v obľúbenej kategórii lustre. Teraz si môžete zaobstarať kvalitné výrobky z tejto obľúbenej kategórie jednoducho online. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Opviq lights pre svojich zákazníkov poskytuje top výrobky. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme v ponuke však tiež ďalší tovar od výrobcu Opviq lights. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci kus Kovové závesné svietidlo v medenej farbe od značky s dlhou históriou Opviq lights ľahko môžete získať tu teraz práve v akcii. Vo skvelej akcii za 58 EUR.