Kovová stolová lampa v zlatej farbe Opviq lights Ersi

Nájdite si toho správneho spoločníka na nočné potulky vašim domovom. Osvetlenie je neoddeliteľnou súčasťou každého bytu či domu. Ak si vyberiete... viac informácií »
Kovová stolová lampa v zlatej farbe Opviq lights Ersi
Nájdite si toho správneho spoločníka na nočné potulky vašim domovom. Osvetlenie je neoddeliteľnou súčasťou každého bytu či domu. Ak si vyberiete...

Nájdite si toho správneho spoločníka na nočné potulky vašim domovom. Osvetlenie je neoddeliteľnou súčasťou každého bytu či domu. Ak si vyberiete dizajnový kúsok, plní funkciu aj ako nádherná dekorácia.

Osvetlenie od značky Opviq light vás očarí pre svoj originálny vzhľad, s ktorým rozžiarite aj ten najtemnejšie kút.

Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Odporúčame pre dlhšiu životnosť osvetlenie utierať vlhkou handričkou.

Hodnota IP určuje stupeň krytia a odolnosť osvetlenia. Tento kúsok má hodnotu IP20. To znamená, že je chránený pred vniknutím predmetov s priemerom nad 12 mm (napr. prst).
Veľmi žiadaný tovar Kovová stolová lampa v zlatej získate ľahko tu na našich stránkach umiestnený v sekcii stolové lampy. Teraz kúpite ešte ostatné produkty z tejto obľúbenej sekcie za výborné peniaze! Známy dodávateľ Opviq lights obohatí vás skvelé produkty. Presvedčte sa!

Tento kvalitný produkt Kovová stolová lampa v zlatej farbe Opviq lights od značky so skvelou reputáciou Opviq lights ide získať tady v zľave! Ponuky od 53 EUR.