Konzolový stolík Zuiver Gusto

Kto by nemiloval stolíky? Jeden sa dá ku kreslu, druhý namiesto konferenčného stolíka a tretí hneď vedľa toho kvetu v rohu. O značke: Zuiver je... viac informácií »
Konzolový stolík Zuiver Gusto
Značka: Zuiver
479 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kto by nemiloval stolíky? Jeden sa dá ku kreslu, druhý namiesto konferenčného stolíka a tretí hneď vedľa toho kvetu v rohu. O značke: Zuiver je...

Kto by nemiloval stolíky? Jeden sa dá ku kreslu, druhý namiesto konferenčného stolíka a tretí hneď vedľa toho kvetu v rohu.

O značke:

Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť prvotriedny dizajn s cenami, ktoré nezruinujú vašu peňaženku, nie je nemožné.

Tím dizajnérov pracuje v kanceláriách, ktoré sú vybavené ich vlastnými kreáciami, a ktoré zároveň fungujú ako značkový showroom.

Tak veľmi tu majú vlastný nábytok radi, tak veľmi mu tu dôverujú. Exkluzívny tovar máte možnosť nájsť teraz u nás v známej kategórii konzolové stolíky! Mrknite na výnimočné produkty v spomínanej rubrike na pár kliknutí.

Zaujímavý produkt Konzolový stolík Zuiver Gusto od spoločnosti so skvelým menom Zuiver jednoducho môžete získať tady za výborné peniaze! Cena už od 479 EUR.