Konferenčný stolík Actona Seaford, 60 × 60 cm

Pozvite si domov škandinávsku jednoduchosť v podobe malého stolíka. Perfektne doplní vašu pohovku a prinesie svieži závan minimalizmu. O... viac informácií »
Konferenčný stolík Actona Seaford
Značka: Actona
73,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pozvite si domov škandinávsku jednoduchosť v podobe malého stolíka. Perfektne doplní vašu pohovku a prinesie svieži závan minimalizmu. O...

Pozvite si domov škandinávsku jednoduchosť v podobe malého stolíka. Perfektne doplní vašu pohovku a prinesie svieži závan minimalizmu.

O značke:
Actona je dánska značka, v ktorej je viditeľný typický podpis severského dizajnu.

Hoci nábytok pôsobí moderne a sviežo, nájdete v ňom okaté náznaky minulosti, ktorá v Škandinávii priniesla zaujímavý a neopozeraný dizajn v retro štýle.
Veľmi obľúbený tovar Konferenčný stolík Actona Seaford, 60 × 60 cm možno kúpiť taktiež tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike konferenčné stolíky! Pripravili sme podobné kúsky z tejto populárnej rubriky z pohodlia domova. Vehlasný výrobca Actona vás obohatí o kvalitný sortiment. Presvedčte sa!

Exkluzívny produkt Konferenčný stolík Actona Seaford, od známej značky Actona zaobstaráte teraz v ponuke za outletovú cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 73,90 EUR.