Koňakovohnedá rohová pohovka z imitácie kože BePureHome Rodeo, pravý roh

Hľadáte perfektnú pohovku, ktorá vytvorí z interiéru čarovné a útulné miesto, kam sa s chuťou vraciate? Premeňte svoju obývaciu izbu v dizajnovú... viac informácií »
Koňakovohnedá rohová pohovka z imitácie kože BePureHome Rodeo
Značka: BePureHome
1 890 EUR
Kúpiť v e-shope »
Hľadáte perfektnú pohovku, ktorá vytvorí z interiéru čarovné a útulné miesto, kam sa s chuťou vraciate? Premeňte svoju obývaciu izbu v dizajnovú...

Hľadáte perfektnú pohovku, ktorá vytvorí z interiéru čarovné a útulné miesto, kam sa s chuťou vraciate? Premeňte svoju obývaciu izbu v dizajnovú miestnosť, kde budete tráviť čas s rodinou a priateľmi.

Rohová pohovka je skvelým spoločníkom pre rodinné večierky či stretnutia alebo ak túžite privítať hojnú návštevu. Zmestí sa na ňu veľa ľudí. Značka BePureHome ponúka pohovky s ľavým aj pravým rohom, takže si jednoducho vyberiete podľa toho, ktorý roh práve vám ladí do interiéru.

Kolekcia Rodeo si vás získa predovšetkým vďaka svojmu modernému a nedbalému vzhľadu. Pohovka pôsobí drsným, napriek tomu elegantným dojmom a zútulní vašu obývačku.

Ak sa bojíte, že vám nožičky poškriabu podlahu, v tomto prípade značka BePureHome myslia dopredu. Nohy pri pohovkách Rodeo sú navrhnuté tak, aby podlahu nezničili.
Tento veľmi obľúbený tovar Koňakovohnedá rohová pohovka z imitácie kože BePureHome Rodeo, je dostupný bez ťažkostí na webe zaradený v rubrike rohové pohovky! Pripravili sme pre vás ostatné produkty v spomínanej kategórii za super ceny.

Dizajnový kus Koňakovohnedá rohová pohovka z imitácie kože od značky so skvelou reputáciou BePureHome môžete pohodlne získať momentálne na webe za extra cenu. Cena už od 1 890 EUR.