Koňakovohnedá pohovka z byvolej kože s konštrukciou z masívneho dubového dreva Gazzda Fawn, 210 cm

Sedacia kolekcia Fawn je pohladením pre telo aj pre dušu. Snúbia sa v nej totiž ladné línie, prvotriedne materiály, a predovšetkým príjemné... viac informácií »
Koňakovohnedá pohovka z byvolej kože s konštrukciou z masívneho dubového dreva Gazzda Fawn
Značka: Gazzda
3 790 EUR
Kúpiť v e-shope »
Sedacia kolekcia Fawn je pohladením pre telo aj pre dušu. Snúbia sa v nej totiž ladné línie, prvotriedne materiály, a predovšetkým príjemné...

Sedacia kolekcia Fawn je pohladením pre telo aj pre dušu.

Snúbia sa v nej totiž ladné línie, prvotriedne materiály, a predovšetkým príjemné sedáky, ktoré vám zaručia maximálne pohodlie. ♥

Vlastnosti dubového dreva
Dubové drevo je vďaka svojej hustote 0,75 g/cm3 veľmi tvrdé a silné. Je odolné voči hmyzu, hubám, plesniam a výrazne vlhkým a suchým podmienkam.

Práve z toho dôvodu bolo využívané už za čias Vikingov. A ani v dnešnej dobe sa mu žiadny iný typ dreviny nevyrovná.

Ako sa starať o dubové drevo?
Aby vám nábytok Gazzda slúžil v plnej sile celé desaťročia, mali by sa ste oňho aj správne starať. Prach a drobné nečistoty stačí len utrieť bavlnenou handričkou.

Ak sa ale na nábytku objavia jemné škrabance a fľaky alebo ak sa im chcete len preventívne vyhnúť, odporúčame siahnuť po sade na starostlivosť o svetlý dubový nábytok od rovnomennej značky.

O značke Gazzda
Gazzda pochádza z Bosny a Hercegoviny, krajiny s panenskou prírodou a pohnutou minulosťou. Tieto prvky sa premietajú aj do nábytku Gazzda, ktorého minimalistický dizajn si zachováva svoju ikonickú osobitú tvár.

Práve vďaka svojmu jedinečnému dizajnu sa môže táto značka pýšiť niekoľkými medzinárodnými oceneniami, medzi ktoré patrí napríklad Red Dot Design Award či Interior Innovation Award. Exkluzívny produkt Koňakovohnedá pohovka z byvolej kože s konštrukciou z masívneho dubového dreva Gazzda Fawn, 210 cm máte možnosť zohnať tiež tu u nás umiestnený v kategórii pohovky a gauče. Pripravili sme pre vás zľavnené produkty z tejto známej rubriky za rozumné peniaze. U zákazníkov obľúbený výrobca Gazzda môže ponúknuť skvelé produkty Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Nový produkt Koňakovohnedá pohovka z byvolej kože s konštrukciou z masívneho dubového dreva Gazzda Fawn, 210 cm od nášho výrobcu Gazzda je k dostaniu tady teraz za výhodné peniaze! V akcii od 3 790 EUR.