Koňakovohnedá kancelárska stolička Actona Batilda

Aj kancelárska stolička k pracovnému stolu môže byť štýlová a originálna. Stavte na hnedú elegantnú krásku v koženom vzhľade. Poznámka:... viac informácií »
Koňakovohnedá kancelárska stolička Actona Batilda
Značka: Actona
193 EUR
Kúpiť v e-shope »
Aj kancelárska stolička k pracovnému stolu môže byť štýlová a originálna. Stavte na hnedú elegantnú krásku v koženom vzhľade. Poznámka:...

Aj kancelárska stolička k pracovnému stolu môže byť štýlová a originálna. Stavte na hnedú elegantnú krásku v koženom vzhľade.

Poznámka: výška stoličky je nastaviteľná v rozmedzí 44,5 – 51,5 cm.

O značke:
Actona je dánska značka, v ktorej je viditeľný typický podpis severského dizajnu.

Hoci nábytok pôsobí moderne a sviežo, nájdete v ňom okaté náznaky minulosti, ktorá v Škandinávii priniesla zaujímavý a neopozeraný dizajn v retro štýle. Veľa predávaný výrobok Koňakovohnedá kancelárska stolička Actona možno zaobstarať bez ťažkostí na našom webe zaradený v kategórii kancelárske stoličky! Získajte unikátne produkty z tejto obľúbenej sekcie za výhodné peniaze. Vehlasný výrobca Actona svojim zákazníkom dodáva vysoko kvalitný sortiment. Presvedčte sa!

Tento obľúbený tovar Koňakovohnedá kancelárska stolička Actona od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Actona nájdete práve teraz za extra cenu. Akčné ceny od 193 EUR.