Komoda z masívneho dubového dreva s 3 zásuvkami Gazzda Fawn

Obklopte sa nábytkom, ktorý je dokonalým príkladom toho, ako ľahko sa dá prepojiť nadčasový dizajn, kvalitné materiály a precízne... viac informácií »
Komoda z masívneho dubového dreva s 3 zásuvkami Gazzda Fawn
Značka: Gazzda
1 592 EUR1 990 EUR Zľava -20%
Kúpiť v e-shope »
Obklopte sa nábytkom, ktorý je dokonalým príkladom toho, ako ľahko sa dá prepojiť nadčasový dizajn, kvalitné materiály a precízne...

Obklopte sa nábytkom, ktorý je dokonalým príkladom toho, ako ľahko sa dá prepojiť nadčasový dizajn, kvalitné materiály a precízne spracovanie.

Práve taký je nábytok Gazzda, ktorý sa vyrobený z dubového dreva, ktoré mu okrem iného zaručuje aj stálosť a dlhovekosť.

Vlastnosti dubového dreva
Dubové drevo je vďaka svojej hustote 0,75 g/cm3 veľmi tvrdé a silné. Je odolné voči hmyzu, hubám, plesniam a výrazne vlhkým a suchým podmienkam.

Práve z toho dôvodu bolo využívané už za čias Vikingov. A ani v dnešnej dobe sa mu žiadny iný typ dreviny nevyrovná.

Ako sa starať o dubové drevo?
Aby vám nábytok Gazzda slúžil v plnej sile celé desaťročia, mali by sa ste oňho aj správne starať. Prach a drobné nečistoty stačí len utrieť bavlnenou handričkou.

Ak sa ale na nábytku objavia jemné škrabance a fľaky alebo ak sa im chcete len preventívne vyhnúť, odporúčame siahnuť po sade na starostlivosť o svetlý dubový nábytok od rovnomennej značky.

O značke Gazzda
Gazzda pochádza z Bosny a Hercegoviny, krajiny s panenskou prírodou a pohnutou minulosťou. Tieto prvky sa premietajú aj do nábytku Gazzda, ktorého minimalistický dizajn si zachováva svoju ikonickú osobitú tvár.

Práve vďaka svojmu jedinečnému dizajnu sa môže táto značka pýšiť niekoľkými medzinárodnými oceneniami, medzi ktoré patrí napríklad Red Dot Design Award či Interior Innovation Award.
Unikátny a obľúbený výrobok Komoda z masívneho dubového dreva s 3 zásuvkami je k dostaniu teraz tu na webe umiestnený v sekcii komody! Teraz získate výnimočné produkty zo spomínanej rubriky za výhodné peniaze! Náš sortiment je ale široký, U nás v ponuke totiž nájdete ďalší tovar značky Gazzda. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Populárny dodávateľ Gazzda vás a vašich blízkych obohatí o prvotriedny produkty

Tento skvelý produkt Komoda z masívneho dubového od známej značky Gazzda je možné ľahko získať v aktuálnej ponuke za outletovú cenu! V akcii za cenu 1 592 EUR.