Koberec Vitaus Wild Pareso, 60 × 100 cm

Čo tak zaobstarať si koberec? Taký, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je protišmykový. Takúto kombináciu je ťažke nájsť, ale... viac informácií »
Koberec Vitaus Wild Pareso
Značka: Vitaus
19,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Čo tak zaobstarať si koberec? Taký, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je protišmykový. Takúto kombináciu je ťažke nájsť, ale...

Čo tak zaobstarať si koberec? Taký, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je protišmykový. Takúto kombináciu je ťažke nájsť, ale Vitaus to vie!

Ich koberce sú vyrobené z mikrovlákien polyamidu, vďaka tomu sú veľmi odolné. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyňa či chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli. Veľa žiadaný tovar Koberec Vitaus Wild Pareso, dá sa zaobstarať pohodlne tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii koberce a rohožky. Pozrite sa na ešte ostatné produkty z našej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! Ale to nie je všetko, naša ponuka je široká. U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelého tovaru od dodávateľa Vitaus. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný tovar Koberec Vitaus Wild Pareso, od výrobcu s dobrým menom Vitaus jednoducho nájdete v súčasnosti za outletovú cenu! V akcii za 19,49 EUR.