Koberec Vitaus Saroga, ⌀ 80 cm

Koberce Vitaus sú vyrobené z mikropolyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Sú vysokoodolné, protišmykové a možno ich prať v práčke. Hodia sa aj... viac informácií »
Koberec Vitaus Saroga
Značka: Vitaus
21,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koberce Vitaus sú vyrobené z mikropolyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Sú vysokoodolné, protišmykové a možno ich prať v práčke. Hodia sa aj...

Koberce Vitaus sú vyrobené z mikropolyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Sú vysokoodolné, protišmykové a možno ich prať v práčke. Hodia sa aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako trebárs kuchyne (hneď pri kuchynskej linke, aby ste mali nohy v teple) alebo chodba. Ale tiež ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli. Zľavový produkt Koberec Vitaus Saroga, ⌀ 80 máte možnosť dostať v pohode na našom webe v obľúbenej kategórii koberce. Nájdite si ešte podobné produkty z tejto známej kategórie za úplne najnižšiu cenu. Obľúbený výrobca Vitaus obohatí vás kvalitný tovar. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe.

Veľmi žiadaný tovar Koberec Vitaus Saroga, ⌀ 80 s pečaťou kvality značky Vitaus pohodlne zoženiete zde teraz až neuveriteľne lacno. Produkt momentálne predávame za 21,90 EUR.