Koberec Vitaus Sandria, 80 × 120 cm

Je pre vás znečistenie koberca nočnou morou, ktorej sa vyhýbate ako čert krížu? S týmto kúskom od Vitaus môžete tieto starosti hodiť za... viac informácií »
Koberec Vitaus Sandria
Značka: Vitaus
28,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Je pre vás znečistenie koberca nočnou morou, ktorej sa vyhýbate ako čert krížu? S týmto kúskom od Vitaus môžete tieto starosti hodiť za...

Je pre vás znečistenie koberca nočnou morou, ktorej sa vyhýbate ako čert krížu? S týmto kúskom od Vitaus môžete tieto starosti hodiť za hlavu.

Koberce tejto značky sú totiž protišmykové a veľmi odolné, takže ich môžete dať napríklad aj do kuchyne. Navyše ich v prípade potreby môžete hodiť do práčky a ľahko ich zbaviť všetkých nečistôt. S takým kúskom bude každý krok radosťou.

Poznámka: výsledné rozprestretie vzoru sa môže líšiť v závislosti od rozmeru koberca. Všetky veľkosti sú vyrobené z rovnakej textílie, motív preto nie je prispôsobený proporciám konkrétneho kusu. Tento kvalitný a lacný výrobok dá sa zaobstarať jednoducho na našom webe v obľúbenej rubrike koberce. Teraz môžete kúpiť výnimočné výrobky z tejto obľúbenej kategórie v bezva akcii! Slávny dodávateľ Vitaus ponúka skvelý sortiment. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu. Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás taky viac výrobkov značky Vitaus. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Veľmi jedinečný tovar Koberec Vitaus Sandria, 80 × 120 cm od popredného výrobcu Vitaus jednoducho získate momentálne stále výhodne! Cena už od 28,90 EUR.