Koberec Vitaus Punico, ⌀ 80 cm

Farebný koberec s nekonvenčným dizajnom je to pravé pre oživenie monotónnej podlahy. Koberce Vitaus však vedia ešte niečo navyše. Oplývajú... viac informácií »
Koberec Vitaus Punico
Značka: Vitaus
20,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Farebný koberec s nekonvenčným dizajnom je to pravé pre oživenie monotónnej podlahy. Koberce Vitaus však vedia ešte niečo navyše. Oplývajú...

Farebný koberec s nekonvenčným dizajnom je to pravé pre oživenie monotónnej podlahy. Koberce Vitaus však vedia ešte niečo navyše. Oplývajú vlastnosťami, ktoré oceníte.

Výhody materiálu:
Tento kúsok sa vďaka svojmu materiálu radí medzi syntetické koberce, ktoré majú nejednu výhodu. Majú nižšie výrobné náklady, teda aj cena je neporovnateľne nižšia ako u kobercov z prírodných vlákien. Majú skvelé antistatické vlastnosti a sú veľmi odolné voči roztočom, čo z nich robí ideálnu voľbu pre alergikov. Vďaka svojmu spracovaniu si držia sýtejšie odtiene a majú tvarovú stálosť. Tento akčný produkt ide zohnať ľahko na našom webe v sekcii koberce. Teraz si môžete vybrať ešte podobné kusy z tejto populárnej rubriky za najlepšie ceny!

Veľmi žiadaný výrobok Koberec Vitaus Punico, ⌀ 80 od skvelej a známej značky Vitaus ide zohnať na našich stránkach teraz lacno! Teraz si môžete kúpiť za 20,90 EUR.