Koberec Vitaus Hali Kucuk Kutu Mavi, 80 × 150 cm

Nebaví vás neustále dávať koberec do čistiarne? Vyriešte to kobercom Vitaus! Takým, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je... viac informácií »
Koberec Vitaus Hali Kucuk Kutu Mavi
Značka: Vitaus
45 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nebaví vás neustále dávať koberec do čistiarne? Vyriešte to kobercom Vitaus! Takým, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je...

Nebaví vás neustále dávať koberec do čistiarne? Vyriešte to kobercom Vitaus! Takým, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je protišmykový. Takúto kombináciu len ťažko nájdete, ale Vitaus to vie!

Koberce tejto značky sú vyrobené z mikrovlákien polyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.
Veľa podarený výrobok Koberec Vitaus Hali Kucuk môžete dostať priamo tu na našich stránkach v známej sekcii koberce. Nájdite si ešte ďalšie produkty z tejto známej kategórie za priaznivú cenu! Tento výnimočný výrobca Vitaus poskytuje pre svojich zákazníkov špičkové výrobky. Veď to vidíte sami. Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je ale široký! U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kúsky od značky Vitaus. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento najpredávanejší produkt Koberec Vitaus Hali Kucuk Kutu Mavi, 80 × 150 cm od kvalitnej spoločnosti Vitaus máte možnosť kúpiť si práve za neuveriteľne nízku cenu! Teraz môžete získať za skvelú cenu 45 EUR.