Koberec Vitaus Hali Art Siyah, 80 × 150 cm

Nebaví vás neustále dávať koberec do čistiarne? Vyriešte to kobercom Vitaus! Takým, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je... viac informácií »
Koberec Vitaus Hali Art Siyah
Značka: Vitaus
44,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nebaví vás neustále dávať koberec do čistiarne? Vyriešte to kobercom Vitaus! Takým, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je...

Nebaví vás neustále dávať koberec do čistiarne? Vyriešte to kobercom Vitaus! Takým, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je protišmykový. Takúto kombináciu len ťažko nájdete, ale Vitaus to vie!

Koberce tejto značky sú vyrobené z mikrovlákien polyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Poznámka: výsledné rozprestretie vzoru sa môže líšiť v závislosti od rozmeru koberca. Všetky veľkosti sú vyrobené z rovnakej textílie, motív preto nie je prispôsobený proporciám konkrétneho kusu. Unikátny a obľúbený kus dá sa zaobstarať priamo na stránkach v kategórii koberce! Mrknite na kvalitné produkty z tejto sekcie za super ceny. Máme toho viac, máme však aj v ponuke viac kvalitných produktov od výrobcu Vitaus. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca zákazníkov Vitaus vám môže poskytnúť veľmi kvalitný tovar

Vynikajúci tovar Koberec Vitaus Hali Art Siyah, originál od značky Vitaus ľahko získate tu a teraz extra so zľavou! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 44,90 EUR.