Koberec Vitaus Fulia, 50 x 80 cm

Obľúbený produkt Koberec Vitaus Fulia, 50 možno zohnať práve na webe umiestnený v rubrike koberce. Teraz získate ďalšie výrobky zo spomínanej... viac informácií »
Koberec Vitaus Fulia
Značka: Vitaus
13 EUR
Kúpiť v e-shope »
Obľúbený produkt Koberec Vitaus Fulia, 50 možno zohnať práve na webe umiestnený v rubrike koberce. Teraz získate ďalšie výrobky zo spomínanej...

Obľúbený produkt Koberec Vitaus Fulia, 50 možno zohnať práve na webe umiestnený v rubrike koberce. Teraz získate ďalšie výrobky zo spomínanej kategórie v akcii. Známy výrobca Vitaus poskytuje pre svojich zákazníkov prémiový tovar. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! To však nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Máme v ponuke tiež viac skvelých výrobkov od značky Vitaus. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Čo takto zaobstarať si koberec? Taký, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je protišmykový. Takáto kombináci sa ťažko hľadá, ale Vitaus ju má!

Ich koberce sú vyrobené z mikrovlákien polyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyňa alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Veľmi žiadaný výrobok Koberec Vitaus Fulia, 50 x 80 cm od značky Vitaus máte možnosť zaobstarať u nás až neuveriteľne lacno! Ponuky už od 13 EUR.