Koberec Vitaus Consuela, 160 × 230 cm

Vďaka značke Vitaus už nemusíte nosiť koberce do čistiarne! Sú vysoko odolné, možno ich prať na 30 °C a sú protišmykové. Takúto kombináciu... viac informácií »
Koberec Vitaus Consuela
Značka: Vitaus
103 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vďaka značke Vitaus už nemusíte nosiť koberce do čistiarne! Sú vysoko odolné, možno ich prať na 30 °C a sú protišmykové. Takúto kombináciu...

Vďaka značke Vitaus už nemusíte nosiť koberce do čistiarne! Sú vysoko odolné, možno ich prať na 30 °C a sú protišmykové. Takúto kombináciu ťažko pohľadať, ale Vitaus to vie! Ich koberce sú vyrobené z mikropolyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Poznámka: výsledné rozprestretie vzoru sa môže líšiť v závislosti od rozmeru koberca. Všetky veľkosti sú vyrobené z rovnakej textílie, motív preto nie je prispôsobený proporciám konkrétneho kusu. Tento kvalitný a žiadaný produkt máte možnosť nakúpiť bez problémov tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike koberce! Mrknite na ďalšie produkty vo spomínanej sekcii za výhodné peniaze. Tým ale naša ponuka nekončí, náš sortiment je ale široký. U nás v ponuke nájdete ďalší tovar značky Vitaus. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný produkt Koberec Vitaus Consuela, 160 × 230 cm od skvelého výrobcu Vitaus dostanete tu a teraz práve až neuveriteľne lacno. Akčná cena od 103 EUR.