Koberec Vitaus Camina Feo, ⌀ 100 cm

Je odolný, protišmykový a možno ho prať na 30 °C - to je koberec Vitaus. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálnou voľbou nielen do obývačky a spálne,... viac informácií »
Koberec Vitaus Camina Feo
Značka: Vitaus
33 EUR
Kúpiť v e-shope »
Je odolný, protišmykový a možno ho prať na 30 °C - to je koberec Vitaus. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálnou voľbou nielen do obývačky a spálne,...

Je odolný, protišmykový a možno ho prať na 30 °C – to je koberec Vitaus. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálnou voľbou nielen do obývačky a spálne, ale aj do kuchyne a chodby. Škvrny od varenia či topánok vás s týmto kúskom totiž trápiť nemusí ♥
Tento veľmi obľúbený produkt je k dispozícii ľahko tu u nás v známej sekcii koberce! Vyberte si ešte ďalšie produkty z tejto známej kategórie za najnižšiu cenu. U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Vitaus. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Vedúci dodávateľ Vitaus vám môže poskytnúť vysoko kvalitné výrobky.

Tento neodolateľný produkt Koberec Vitaus Camina Feo, ⌀ 100 cm od populárneho výrobcu Vitaus môžete pohodlne kúpiť momentálne na našich stránkach za výpredajovú cenu. Lacno za cenu 33 EUR.