Koberec Vitaus Becky, 80 × 150 cm

Hľadáte koberec, ktorý je nielen nápaditý, ale navyše aj odolný a ľahko udržiavateľný? Potom sú pre vás koberce Vitaus tým pravým! Ich povrch... viac informácií »
Koberec Vitaus Becky
Značka: Vitaus
29 EUR35,90 EUR Zľava -19%
Kúpiť v e-shope »
Hľadáte koberec, ktorý je nielen nápaditý, ale navyše aj odolný a ľahko udržiavateľný? Potom sú pre vás koberce Vitaus tým pravým! Ich povrch...

Hľadáte koberec, ktorý je nielen nápaditý, ale navyše aj odolný a ľahko udržiavateľný? Potom sú pre vás koberce Vitaus tým pravým! Ich povrch je totiž utkaný z mikropolyamidových vlákien, ktoré sú veľmi odolné a môžete ich tak dať aj do kuchyne.

V prípade znečistenia navyše môžete koberec vyprať v práčke a každá jeho časť bude zase žiariť všetkými farbami. Nemusíte sa obávať ani prípadného pošmyknutia. Spodná strana každého kúska je totiž protišmyková.

Poznámka: výsledné rozprestretie vzoru sa môže líšiť v závislosti od rozmeru koberca. Všetky veľkosti sú vyrobené z rovnakej textílie, motív preto nie je prispôsobený proporciám konkrétneho kusu.
Veľa podarený kus Koberec Vitaus Becky, 80 × 150 cm môžete získať priamo na stránkach v obľúbenej rubrike koberce! Zaobstarajte si úplne nové produkty z našej rubriky za rozumné peniaze! Nebojte, v ponuke toho máme viac, pozrite sa tiež na ďalší skvelý tovar od značky Vitaus. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Známa značka Vitaus predáva skvelé produkty.

V zľave tento tovar Koberec Vitaus Becky, 80 × 150 cm od kvalitného výrobcu Vitaus ľahko môžete získať tady teraz vo výpredajové akciu. Ponuky už od 29 EUR.