Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Optik Smile, 160 x 230 cm

Koberec Universal je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený špeciálnou metódou heat-set frisé. Že neviete, o čo ide? Ide totiž o metódu, pri... viac informácií »
Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Optik Smile
Značka: Universal
152 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koberec Universal je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený špeciálnou metódou heat-set frisé. Že neviete, o čo ide? Ide totiž o metódu, pri...

Koberec Universal je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený špeciálnou metódou heat-set frisé. Že neviete, o čo ide? Ide totiž o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované, aby dodalo danému kobercami väčšiu pevnosť a je oveľa viac odolnejší voči poškodeniu. Táto metóda sa zároveň odráža aj na dizajne koberce – je viac atraktívnejšie, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Koberec je tiež antistatický, čo príde vhod hlavne pri upratovaní napr. Zvieracích chlpov, ktoré sa vďaka tejto vlastnosti nebudú držať vo vláknach koberca. Tento akčný a v zľave výrobok Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Optik ide zohnať práve teraz tu na našich stránkach v obľúbenej sekcii koberce. Teraz si môžete vybrať kvalitné kúsky v spomínanej rubrike za najlepšie ceny!

Tento exkluzívny tovar Koberec vhodný aj do exteriéru Universal od značky s dobrým menom Universal získate v našej ponuke za primerané peniaze! Teraz získate od 152 EUR.