Koberec Universal Tivoli Dice, 160 x 230 cm

Moderný štýl, v ktorom hrajú hlavnú úlohu farby. Týmto heslom sa riadi kolekcia Tivoli, ktorá vsádza na trendy bodové a líniové vzorovanie v... viac informácií »
Koberec Universal Tivoli Dice
Značka: Universal
144 EUR
Kúpiť v e-shope »
Moderný štýl, v ktorom hrajú hlavnú úlohu farby. Týmto heslom sa riadi kolekcia Tivoli, ktorá vsádza na trendy bodové a líniové vzorovanie v...

Moderný štýl, v ktorom hrajú hlavnú úlohu farby. Týmto heslom sa riadi kolekcia Tivoli, ktorá vsádza na trendy bodové a líniové vzorovanie v tónovanie farieb. Tento koberec dodá vašej miestnosti výnimočnosť, a zároveň splní svoju povinnosť zvukovej a tepelnej izolácie.

Horná časť je vyrobená z polypropylénu, ktorý je priateľom nenáročnej údržby a vhodný pre alergikov. Spodná strana je zhotovená z prírodnej juty, ktorá je vďaka svojej hrubosti veľmi odolná a zároveň je obnoviteľným výrobným vláknom. Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou. Veľmi žiadaný produkt Koberec Universal Tivoli Dice, 160 máte možnosť zohnať ešte tu na našom webe v obľúbenej rubrike koberce! Teraz kúpite ešte ďalšie kusy z tejto známej sekcie za rozumné peniaze!

Najpredávanejší výrobok Koberec Universal Tivoli Dice, od spoločnosti so zárukou kvality Universal zoženiete v našej aktuálnej ponuke za výborné peniaze! Akčná cena 144 EUR.