Koberec Universal Sherry Black, 120 x 170 cm

Kolekcia Sherry Black našla svoju inšpiráciu v minimalistickom modernom umení. Atraktívny dizajn je obsiahnutý v jednoduchých líniách a abstraktných... viac informácií »
Koberec Universal Sherry Black
Značka: Universal
103 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Sherry Black našla svoju inšpiráciu v minimalistickom modernom umení. Atraktívny dizajn je obsiahnutý v jednoduchých líniách a abstraktných...

Kolekcia Sherry Black našla svoju inšpiráciu v minimalistickom modernom umení. Atraktívny dizajn je obsiahnutý v jednoduchých líniách a abstraktných tvaroch. Tento trendy kúsok okrem tepelnej a zvukovej izolácie celú miestnosť vizuálne prebudí.

Horná časť je vyrobená z polypropylénu, ktorý je priateľom nenáročnej údržby a vhodný pre alergikov. Spodná strana je zhotovená z prírodnej juty, ktorá je vďaka svojej hrubosti veľmi odolná a zároveň je obnoviteľným výrobným vláknom. Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou. Najpredávanejší produkt Koberec Universal Sherry Black, 120 x 170 je na získanie okrem iného tu na stránkach umiestnený v rubrike koberce. Nájdite si kvalitné produkty v spomínanej sekcii za výhodnú cenu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Universal pre svojich zákazníkov dodáva prémiový sortiment. Pozrite so sami. Náš sortiment je ale široký, preskúmajte u nás taky ďalší preverený tovar od výrobcu Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Podarený tovar Koberec Universal Sherry Black, 120 x 170 od popredného výrobcu Universal pohodlne získate dnes extra výhodne! Ponuka už od 103 EUR.