Koberec Universal Sheki, 140 x 200 cm

Hravý a zároveň decentný dizajn inšpirovaný bohémskym štýlom. Ak sa nebojíte do svojho interiéru priniesť aj kvapku slobodnej márnivosti, potom... viac informácií »
Koberec Universal Sheki
Značka: Universal
124 EUR
Kúpiť v e-shope »
Hravý a zároveň decentný dizajn inšpirovaný bohémskym štýlom. Ak sa nebojíte do svojho interiéru priniesť aj kvapku slobodnej márnivosti, potom...

Hravý a zároveň decentný dizajn inšpirovaný bohémskym štýlom. Ak sa nebojíte do svojho interiéru priniesť aj kvapku slobodnej márnivosti, potom vás koberce z kolekcie Sheki chytia za srdce. Tento kúsok splní svoju povinnosť tepelnej a zvukovej izolácie a trendovo prebudí vizuálnu stránku celej miestnosti.

Horná časť je vyrobená z polypropylénu, ktorý je priateľom nenáročnej údržby a vhodný pre alergikov. Spodná strana je zhotovená z prírodnej juty, ktorá je vďaka svojej hrubosti veľmi odolná a zároveň je obnoviteľným výrobným vláknom. Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou.
Tento unikátny produkt Koberec Universal Sheki, 140 možno zakúpiť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii koberce! Vyhľadajte si kvalitné výrobky z tejto obľúbenej sekcie za skvelú cenu.

Tento výnimočný produkt Koberec Universal Sheki, 140 od skvelej a známej značky Universal jednoducho zoženiete na našich stránkach teraz skutočne lacno. Lacno za 124 EUR.