Koberec Universal Pinky Dugaro, 160 × 230 cm

Je načase vniesť do vášho bývania svieži vietor. S novým kobercom od Universal v priebehu minúkty premeníte celú miestnosť. ♥ Polypropylénové... viac informácií »
Koberec Universal Pinky Dugaro
Značka: Universal
152 EUR
Kúpiť v e-shope »
Je načase vniesť do vášho bývania svieži vietor. S novým kobercom od Universal v priebehu minúkty premeníte celú miestnosť. ♥ Polypropylénové...

Je načase vniesť do vášho bývania svieži vietor. S novým kobercom od Universal v priebehu minúkty premeníte celú miestnosť. ♥

Polypropylénové vlákna tohto koberca sú špeciálne upravené technológiou heat-set frisé – ide o tepelnú úpravu vlákien, ktorá zaistí dlhšiu životnosť a vyššiu odolnosť koberca.
Vynikajúci kus Koberec Universal Pinky Dugaro, 160 × možno získať bez problémov tu na našich stránkach v populárnej sekcii koberce. Máme pre vás parádne produkty z tejto známej sekcie v zľave! Výrobca Universal dlhodobo poskytuje veľmi kvalitné výrobky. Možno hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Máme však aj v ponuke viac kvalitných výrobkov značky Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa podarený tovar Koberec Universal Pinky Dugaro, od top výrobcu Universal môžete dostať práve teraz v našej ponuke vo výhodnej akcii! V súčasnosti v predaji od 152 EUR.