Koberec Universal Parma Multi, 120 x 170 cm

Nežný bohémsky štýl s romantickou eleganciou a exotický dotyk. To nájdete v kolekcii Parma, ktorá dodá vašej miestnosti výnimočnosť, a zároveň... viac informácií »
Koberec Universal Parma Multi
Značka: Universal
65,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nežný bohémsky štýl s romantickou eleganciou a exotický dotyk. To nájdete v kolekcii Parma, ktorá dodá vašej miestnosti výnimočnosť, a zároveň...

Nežný bohémsky štýl s romantickou eleganciou a exotický dotyk. To nájdete v kolekcii Parma, ktorá dodá vašej miestnosti výnimočnosť, a zároveň splní svoju povinnosť zvukovej a tepelnej izolácie.

Horná časť je vyrobená z polypropylénu, ktorý je priateľom nenáročnej údržby a vhodný pre alergikov. Spodná strana je zhotovená z prírodnej juty, ktorá je vďaka svojej hrubosti veľmi odolná a zároveň je obnoviteľným výrobným vláknom. Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou. Tento akčný tovar môžete získať bezprostredne tu na našom webe v obľúbenej sekcii koberce. Preskúmajte skvelé výrobky z tejto rubriky za akčnú cenu! Predná značka Universal poskytuje pre svojich zákazníkov veľmi kvalitné výrobky Presvedčte sa.

Tento žiadaný produkt Koberec Universal Parma Multi, 120 x od spoločnosti so zárukou kvality Universal ľahko nájdete v súčasnosti v zľave. Teraz za akčnú cenu 65,90 EUR.