Koberec Universal Mya Abstract, 200 x 290 cm

Kolekcia Mya je inšpirovaná surovým abstraktným umením. Dizajnéri do týchto kobercov priniesli atraktívnu artovú veľkorysosť s dávkou... viac informácií »
Koberec Universal Mya Abstract
Značka: Universal
299 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Mya je inšpirovaná surovým abstraktným umením. Dizajnéri do týchto kobercov priniesli atraktívnu artovú veľkorysosť s dávkou...

Kolekcia Mya je inšpirovaná surovým abstraktným umením. Dizajnéri do týchto kobercov priniesli atraktívnu artovú veľkorysosť s dávkou minimalistickej nežnosti. Celá miestnosť sa vďaka tomuto kúsku opticky rozžiari a dodá trendový ráz.

Horná časť je vyrobená z polypropylénu, ktorý je priateľom nenáročnej údržby a vhodný pre alergikov. Spodná strana je zhotovená z prírodnej juty, ktorá je vďaka svojej hrubosti veľmi odolná a zároveň je obnoviteľným výrobným vláknom. Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou. Tento žiadaný kus Koberec Universal Mya Abstract, 200 x 290 môžete dostať tiež na stránkach v známej rubrike koberce. Teraz nájdete nové produkty vo spomínanej sekcii za neuveriteľne výhodnú cenu.

Tento obľúbený tovar Koberec Universal Mya Abstract, 200 x od značky so zárukou kvality Universal jednoducho zaobstaráte v našej ponuke naozaj lacno. V súčasnosti za 299 EUR.