Koberec Universal Monic, 160 x 230 cm

Zaslúžil by si váš interiér trochu ozvláštniť? Potom do svojho domova pozvite tento koberec Monic od značky Universal. Aj napriek tomu, že hneď na... viac informácií »
Koberec Universal Monic
Značka: Universal
186 EUR
Kúpiť v e-shope »
Zaslúžil by si váš interiér trochu ozvláštniť? Potom do svojho domova pozvite tento koberec Monic od značky Universal. Aj napriek tomu, že hneď na...

Zaslúžil by si váš interiér trochu ozvláštniť? Potom do svojho domova pozvite tento koberec Monic od značky Universal. Aj napriek tomu, že hneď na prvý pohľad zaujme svojím nápaditým vzhľadom, rozhodne nie je ochudobnený o funkčnosť. O tú sa totiž postará najmä polypropylénový materiál, vďaka ktorému disponuje vytúženou mäkkosťou a zároveň sa veľmi ľahko udržuje. Tento zľavnený výrobok Koberec Universal Monic, 160 x 230 cm je k dostaniu bez problémov tu u nás v kategórii koberce. Teraz môžete nájsť obľúbené kusy z tejto kateógrie za parádnu cenu.

Veľmi jedinečný tovar Koberec Universal Monic, 160 x 230 cm od spoľahlivého výrobcu Universal pohodlne zaobstaráte tu a teraz práve za úžasnú cenu. Akčná cena 186 EUR.