Koberec Universal Model Triangle, 80 x 150 cm

Kolekcia Model našla svoju inšpiráciu v hravom modernom umení. Atraktívny dizajn je obsiahnutý v jednoduchých geometrických tvaroch a tónovaní... viac informácií »
Koberec Universal Model Triangle
Značka: Universal
48,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Model našla svoju inšpiráciu v hravom modernom umení. Atraktívny dizajn je obsiahnutý v jednoduchých geometrických tvaroch a tónovaní...

Kolekcia Model našla svoju inšpiráciu v hravom modernom umení. Atraktívny dizajn je obsiahnutý v jednoduchých geometrických tvaroch a tónovaní farieb. Tento trendy kúsok okrem tepelnej a zvukovej izolácie celú miestnosť vizuálne prebudí a dodá jej životom nabitý kolorit.

Horná časť je vyrobená z polypropylénu, ktorý je priateľom nenáročnej údržby a vhodný pre alergikov. Spodná strana je zhotovená z prírodnej juty, ktorá je vďaka svojej hrubosti veľmi odolná a zároveň je obnoviteľným výrobným vláknom. Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou.Veľmi žiadaný produkt Koberec Universal Model Triangle, 80 x 150 máte možnosť nakúpiť práve teraz tu u nás v obľúbenej rubrike koberce! Máme pre vás ešte ostatné produkty z tejto obľúbenej rubriky za super cenu. Známa značka Universal má v stálej ponuke prvotriedny produkty. Nakupujte výhodný u nás!

Tento najpredávanejší kus Koberec Universal Model Triangle, 80 od spoločnosti so zárukou kvality Universal ľahko môžete nájsť práve teraz stále výhodne. Teraz možno objednať len za 48,90 EUR.