Koberec Universal Matri× Square, 140 × 200 cm

Koberce Universal vás budú baviť! Tento kúsok sa vám rýchlo vryje pod kožu a zútulní váš domov. Nie je ale len štýlovou záležitosťou.... viac informácií »
Koberec Universal Matri× Square
Značka: Universal
124 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koberce Universal vás budú baviť! Tento kúsok sa vám rýchlo vryje pod kožu a zútulní váš domov. Nie je ale len štýlovou záležitosťou....

Koberce Universal vás budú baviť!

Tento kúsok sa vám rýchlo vryje pod kožu a zútulní váš domov. Nie je ale len štýlovou záležitosťou. Koberce sú aj praktickou výbavou, ktorá vám pomôže ušetriť za vykurovanie. Dobre totiž izolujú teplo. Ďalšou výhodou je tlmenie nepríjemných pádov, napríklad našich malých ratolestí.

Čo je heat-frise?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejším voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca – stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal :
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju razom zaženú. Ich hebký materiál je nielen veľmi príjemný na dotyk, ale má aj skvelé izolačné vlastnosti a dobre sa udržiava. Obľúbený a kvalitný výrobok Koberec Universal Matri× Square, je na získanie jednoducho na webe v obľúbenej rubrike koberce. Teraz kúpite nové produkty z tejto známej kategórie ľahko online. Populárna značka medzi zákazníkmi Universal predstavuje prémiový sortiment

Unikátny a obľúbený produkt Koberec Universal Matri× Square, 140 × 200 cm od výrobcu s dlhou históriou Universal je možné zakúpiť dnes za skvelú cenu. Lacno za cenu 124 EUR.