Koberec UNIVERSAL Matrix, 140 x 200 cm

Koberec je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu dodá... viac informácií »
Koberec UNIVERSAL Matrix
Koberec je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu dodá...

Koberec je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu dodá väčšiu pevnosť, vďaka čomu sa stane odolnejším voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa ale odrazí aj na vzhľade koberca – stane sa atraktívnejším, pretože farby naberú intenzitu a viac tak vyniknú.

Koberec je tiež antistatický, čo príde vhod hlavne pri upratovaní napr. zvieracích chlpov, ktoré sa vďaka tejto vlastnosti nebudú držať vo vláknach koberca. Veľa predávaný tovar Koberec UNIVERSAL Matrix, 140 x 200 cm je k dostaniu už dnes tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike koberce. Nájdite si úplne nové kúsky z tejto sekcie v zľave.

Výnimočný tovar Koberec UNIVERSAL Matrix, 140 x 200 cm od renomovaného dodávateľa Universal k dostaniu v našej internetovej ponuke za akčnú cenu! Produkt kúpite teraz u nás za 124 EUR.