Koberec Universal Maloza Colors, 160 × 230 cm

Nový koberec? Tak jedine Universal. Tieto koberce vynikajú nielen pestrými a originálnymi vzormi, ale aj technológiou, ktorou sú upravované. Táto... viac informácií »
Koberec Universal Maloza Colors
Značka: Universal
152 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nový koberec? Tak jedine Universal. Tieto koberce vynikajú nielen pestrými a originálnymi vzormi, ale aj technológiou, ktorou sú upravované. Táto...

Nový koberec? Tak jedine Universal.

Tieto koberce vynikajú nielen pestrými a originálnymi vzormi, ale aj technológiou, ktorou sú upravované. Táto vychytávka sa volá heatset. Vlákna sú špeciálne tepelne upravované tak, aby boli odolnejšia a predĺžila sa ich životnosť.

Tak čo myslíte? Je práve tento kúsok ten pravý pre vás?
V zľave tovar Koberec Universal Maloza Colors, 160 × 230 cm máte možnosť dostať bezprostredne na webe v známej sekcii koberce! Získajte výnimočné výrobky z našej rubriky za super ceny. Máme toho viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie preverené kúsky od značky Universal. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známy výrobca Universal pre svojich zákazníkov poskytuje vysoko kvalitné výrobky. Ponuka platí do vypredania zásob.

Veľmi obľúbený výrobok Koberec Universal Maloza Colors, 160 × 230 od poprednej spoločnosti Universal je k dispozícii dnes extra so zľavou! Vo skvelej akcii za 152 EUR.