Koberec Universal Lotto 505, 80 x 150 cm

Nielenže je pekný na pohľad. Zároveň poskytne komfort pre vaše bosé nôžky. Reč je o tomto koberci z kolekcie Lotto, ktorá pochádza z dielne značky... viac informácií »
Koberec Universal Lotto 505
Značka: Universal
49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nielenže je pekný na pohľad. Zároveň poskytne komfort pre vaše bosé nôžky. Reč je o tomto koberci z kolekcie Lotto, ktorá pochádza z dielne značky...

Nielenže je pekný na pohľad. Zároveň poskytne komfort pre vaše bosé nôžky. Reč je o tomto koberci z kolekcie Lotto, ktorá pochádza z dielne značky Universal. Vyššie spomenuté vlastnosti však nie sú jeho jedinou prednosťou. Vďaka kombinácii 41 % polypropylénových, 7 % polyestesterových a 52 % jutových vlákien je charakteristický svojou odolnosťou a v neposlednom rade aj jednoduchou údržbou.
Tento skvelý produkt možno kúpiť bez ťažkostí na stránkach v populárnej kateogrii koberce! Vyhľadajte si ostatné kusy z tejto známej kategórie za výpredajovú cenu! Populárna značka Universal pre svojich zákazníkov dodáva vysoko kvalitný sortiment Možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac. Preskúmajte u nás tiež viac kvalitných produktov od dodávateľa Universal. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Často hľadaný kus Koberec Universal Lotto 505, 80 x 150 cm od tejto skvelej značky Universal môžete si kúpiť u nás za mimoriadne nízku cenu! Stojí teraz u nás 49 EUR.