Koberec UNIVERSAL Kael, 140 × 200 cm

Koberec je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu dodá... viac informácií »
Koberec UNIVERSAL Kael
Značka: Universal
89 EUR111 EUR Zľava -19%
Kúpiť v e-shope »
Koberec je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu dodá...

Koberec je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu dodá väčšiu pevnosť, vďaka čomu sa stane odolnejším voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa ale odrazí aj na vzhľade koberca – stane sa atraktívnejším, pretože farby naberú intenzitu a viac tak vyniknú.

Koberec je tiež antistatický, čo príde vhod hlavne pri upratovaní napr. zvieracích chlpov, ktoré sa vďaka tejto vlastnosti nebudú držať vo vláknach koberca.
Veľa obľúbený tovar Koberec UNIVERSAL Kael, 140 × 200 cm možno získať bezprostredne tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike koberce. Zaobstarajte si akčné kusy z tejto známej sekcie za super ceny! Dodávateľ Universal má v ponuke kvalitný tovar Presvedčte sa sami! Treba hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie preverené kúsky značky Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento zľavnený produkt Koberec UNIVERSAL Kael, 140 × 200 cm od známeho popredného výrobcu Universal možno zohnať práve tu až neuveriteľne lacno. Akčná cena už od 89 EUR.