Koberec Universal Focus Milita, 135 x 190 cm

Nápadité vzory a ľahko kombinovateľné odtiene. To však nie je jediné plus týchto kobercov značky Universal. Skvele ochránia vaše nohy pred studenou... viac informácií »
Koberec Universal Focus Milita
Nápadité vzory a ľahko kombinovateľné odtiene. To však nie je jediné plus týchto kobercov značky Universal. Skvele ochránia vaše nohy pred studenou...

Nápadité vzory a ľahko kombinovateľné odtiene. To však nie je jediné plus týchto kobercov značky Universal. Skvele ochránia vaše nohy pred studenou podlahou a podlahu zase pred poškodením.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.
Podarený tovar môžete dostať ľahko na webe v populárnej kateogrii koberce. Zaobstarajte si výnimočné produkty z tejto rubriky za extra cenu! Predný dodávateľ Universal svojim zákazníkom dodáva vysoko kvalitné produkty Nakupujte, kým je tovar sladom! Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás toho nájdete oveľa viac! Pozrite sa tiež na viac kvalitných výrobkov značky Universal. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a obľúbený tovar Koberec Universal Focus Milita, 135 x 190 cm od kvalitnej spoločnosti Universal máte možnosť kúpiť si na našich stránkach teraz práve vo výhodnej akcii. Teraz za akčnú cenu 89 EUR.