Koberec Universal Floret Rose, 80 x 150 cm

Romantické kvetinové zdobenie v spojení s jemnou farebnou paletou. Očarujúci dizajn kobercov z kolekcie Floral skvele zapadne do rustikálnych aj moderne... viac informácií »
Koberec Universal Floret Rose
Značka: Universal
48,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Romantické kvetinové zdobenie v spojení s jemnou farebnou paletou. Očarujúci dizajn kobercov z kolekcie Floral skvele zapadne do rustikálnych aj moderne...

Romantické kvetinové zdobenie v spojení s jemnou farebnou paletou. Očarujúci dizajn kobercov z kolekcie Floral skvele zapadne do rustikálnych aj moderne ladených interiérov. Ráz miestnosti potom vďaka tomuto kúsku získa nádych nežnosti a zároveň bude mimoriadne trendy.

Horná časť je vyrobená z polypropylénu, ktorý je priateľom nenáročnej údržby a vhodný pre alergikov. Spodná strana je zhotovená z prírodnej juty, ktorá je vďaka svojej hrubosti veľmi odolná a zároveň je obnoviteľným výrobným vláknom. Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou. Veľa žiadaný kus Koberec Universal Floret Rose, možno zohnať ľahko tu na našich stránkach zaradený v rubrike koberce! Teraz si môžete vybrať ešte podobné kúsky z tejto známej sekcie za extra cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie vybrané produkty značky Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Tento výnimočný výrobca Universal vám môže poskytnúť kvalitný tovar A to ešte nie je všetko.

Vysokokvalitný kus Koberec Universal Floret Rose, 80 od nášho známeho výrobcu Universal máte možnosť získať zde teraz za najnižšiu cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 48,90 EUR.