Koberec Universal Farah Dots, 160 x 230 cm

Je mäkký, ľahko sa udržuje a vďaka zemitým farbám sa len tak neopozerá. Reč je o tomto modernom koberci od značky Universal, ktorý sa vďaka... viac informácií »
Koberec Universal Farah Dots
Značka: Universal
193 EUR
Kúpiť v e-shope »
Je mäkký, ľahko sa udržuje a vďaka zemitým farbám sa len tak neopozerá. Reč je o tomto modernom koberci od značky Universal, ktorý sa vďaka...

Je mäkký, ľahko sa udržuje a vďaka zemitým farbám sa len tak neopozerá. Reč je o tomto modernom koberci od značky Universal, ktorý sa vďaka polyesterovému materiálu pýši značnou odolnosťou a elasticitou vlákien. Kvalitný a lacný produkt Koberec Universal Farah Dots, 160 x máte možnosť nakúpiť priamo tu a teraz na našich stránkach v kategórii koberce. Teraz si môžete zaobstarať výnimočné kúsky vo spomínanej sekcii za skvelú cenu! To ale nie je všetko, u nás ponúkame viac! Máme v ponuke však tiež ďalšie preverené kúsky od značky Universal. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ Universal vám môže ponúknuť vysoko kvalitný tovar. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Veľmi žiadaný produkt Koberec Universal Farah Dots, 160 od spoločnosti s úžasnou reputáciou Universal je možné ľahko získať v aktuálnej ponuke navždy výhodne. Na zohnanie práve v akcii za 193 EUR.