Koberec Universal Dunia, 80 x 150 cm

Nový vzhľad interiéru môžete dosiahnuť bez nákladných a časovo náročných stavebných úprav - riešením môže byť napríklad nový a nápaditý... viac informácií »
Koberec Universal Dunia
Značka: Universal
66,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nový vzhľad interiéru môžete dosiahnuť bez nákladných a časovo náročných stavebných úprav - riešením môže byť napríklad nový a nápaditý...

Nový vzhľad interiéru môžete dosiahnuť bez nákladných a časovo náročných stavebných úprav – riešením môže byť napríklad nový a nápaditý koberec.

Tento moderný kúsok od spoločnosti Universal však neponúka len očarujúci vzhľad, ale svojmu majiteľovi poskytuje aj vytúženú mäkkosť pre bosé nohy a jednoduchú údržbu. O tieto a mnohé ďalšie funkčné vlastnosti sa stará starostlivo zvolený materiál – v tomto prípade 100 % polypropylén. Akčný a v zľave tovar Koberec Universal Dunia, 80 x máte možnosť nájsť bez problémov tu na webe v známej sekcii koberce. Teraz kúpite unikátne výrobky z tejto kateógrie za outletovú cenu!

Veľa podarený produkt Koberec Universal Dunia, 80 x 150 od známeho popredného výrobcu Universal pohodlne dostanete aktuálne stále výhodne! Lacno za cenu 66,90 EUR.