Koberec Universal Anouk Dice, 160 x 230 cm

Koberec so vzorom farebnej šachovnice pekne oživí najmä hnedé drevené podlahy a doplní pohovky vo farbách, ktoré sa na jeho vzore objavujú. Ak... viac informácií »
Koberec Universal Anouk Dice
Koberec so vzorom farebnej šachovnice pekne oživí najmä hnedé drevené podlahy a doplní pohovky vo farbách, ktoré sa na jeho vzore objavujú. Ak...

Koberec so vzorom farebnej šachovnice pekne oživí najmä hnedé drevené podlahy a doplní pohovky vo farbách, ktoré sa na jeho vzore objavujú. Ak potrebujete jemne oživiť interiér v tónoch béžovej, sivej, krémovej a bielej, tento koberec s nízkym vlasom by vám mohol padnúť.

Koberec je ošetrený metódou heat-frise, ktorá mu dodáva väčšiu pevnosť a koberec sa stane sa odolnejší voči poškodeniu. Spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberca: farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.Veľa predávaný produkt dostanete pohodlne u nás zaradený v kategórii koberce. Zaobstarajte si ostatné produkty z tejto kateógrie za najnižšiu cenu! Známa značka Universal poskytuje top tovar. Nakupujte výhodný u nás.

Žiadaný tovar Koberec Universal Anouk Dice, od popredného výrobcu Universal ľahko získate práve dnes až neuveriteľne lacno! Akčná cena od 124 EUR.