Koberec Think Rugs Michelle Collins Floo, 150 x 230 cm

Tento koberec nie je len obyčajným doplnkom, ktorý udrží vaše bosé nohy v teple. Precízne vyladený moderný dizajn od renomovanej ilustrátorky... viac informácií »
Koberec Think Rugs Michelle Collins Floo
Značka: Think Rugs
165 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tento koberec nie je len obyčajným doplnkom, ktorý udrží vaše bosé nohy v teple. Precízne vyladený moderný dizajn od renomovanej ilustrátorky...

Tento koberec nie je len obyčajným doplnkom, ktorý udrží vaše bosé nohy v teple. Precízne vyladený moderný dizajn od renomovanej ilustrátorky Michelle Collinsovej z nej robí takmer umelecké dielo.

Vzhľad však nie je jeho jedinou výhodou. Vďaka polyesterovému materiálu je veľmi príjemný na došľap a veľmi dobre odoláva škvrnám a vyblednutiu farieb.
Kvalitný a lacný tovar Koberec Think Rugs Michelle Collins Floo, je k dispozícii jednoducho tu u nás v populárnej rubrike koberce! Zaobstarajte si ostatné produkty z tejto sekcie za výhodné peniaze!

Tento dizajnový produkt Koberec Think Rugs Michelle od značky so skvelou reputáciou Think Rugs možno zohnať na našich stránkach teraz naozaj lacno. Stojí práve teraz u nás 165 EUR.