Koberec Rizzoli Paint, 80 x 200 cm

Obľúbený a kvalitný produkt Koberec Rizzoli Paint, 80 x 200 možno zakúpiť ešte tu u nás v obľúbenej sekcii koberce. Zaobstarajte si nové produkty z... viac informácií »
Koberec Rizzoli Paint
Značka: Rizzoli
33 EUR
Kúpiť v e-shope »
Obľúbený a kvalitný produkt Koberec Rizzoli Paint, 80 x 200 možno zakúpiť ešte tu u nás v obľúbenej sekcii koberce. Zaobstarajte si nové produkty z...

Obľúbený a kvalitný produkt Koberec Rizzoli Paint, 80 x 200 možno zakúpiť ešte tu u nás v obľúbenej sekcii koberce. Zaobstarajte si nové produkty z tejto obľúbenej sekcie za internetové ceny! Známy dodávateľ Rizzoli pre vás pripravuje veľmi kvalitný tovar.
Dodajte svojmu interiéru šťavu s pomocou trendy koberca od značky Rizzoli, ktorý umne doladí vaše bývanie k dokonalosti. Tento fešák je vybavený protišmykovou spodnou vrstvou (s hrúbkou 1,5 mm).

Vyrobený je z mimoriadne kvalitného polyesterového materiálu a potlačený je digitálnou tlačou (s hrúbkou 8,5 mm). Zároveň si užijete príjemne jemný povrch pre bosé nohy, ktoré budú kvôli špecifickým vlastnostiam tkanín v teple v každom ročnom období.

Radosť urobí aj alergikom, nezadržiava v sebe žiadne prachové časti a iné nečistoty. Vlákna nevedú nežiaduci elektrický náboj. Ďalšou výhodou je aj antibakteriálny povrch. Nezadržiava ani žiadne nežiaduce pachy.

Poznámka: hrúbka koberca je 1 cm.

Tento skvelý produkt Koberec Rizzoli Paint, 80 x 200 cm s osvedčenou značkou Rizzoli pohodlne získate tady navždy výhodne! V súčasnosti za cenu 33 EUR.