Koberec Rizzoli Ornaments, 120 x 180 cm

Tento neodolateľný produkt Koberec Rizzoli Ornaments, 120 x 180 od kvalitného výrobcu Rizzoli dostanete v našej internetovej ponuke v zľave. Produkt kúpite teraz u nás za 41,90 EUR.
Koberec Rizzoli Ornaments
Značka: Rizzoli
41,90 EURDostupnosť: SKLADOM
Kúpiť v e-shope »

Popis produktu

Dodajte svojmu interiéru životnú energiu originálnym kobercom. Tento fešák je navyše vybavený protišmykovou spodnou vrstvou (s hrúbkou 1,5 mm).

Vyrobený je z mimoriadne kvalitného polyesterového materiálu a potlačený je digitálnou tlačou (s hrúbkou 8,5 mm). Zároveň si užijete jemný povrch pre bosé nohy, ktoré budú kvôli špecifickým vlastnostiam tkanín v teple v každom ročnom období.

Radosť urobí aj alergikom, nezadržiava v sebe žiadne prachové časti a iné nečistoty. Vlákna nevedú nežiaduci elektrický náboj. Ďalšou výhodou je aj antibakteriálny povrch. Nezadržiava ani žiadne nežiaduce pachy. Poznámka: hrúbka koberca je 1 cm. Žiadaný produkt je na získanie bezstarostne tu u nás zaradený v sekcii koberce. Nájdite si ešte ďalšie produkty v spomínanej kategórii za úplne najnižšiu cenu. To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Mrknite na viac osvedčených výrobkov značky Rizzoli. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.