Koberec Rizzoli Optic, 120 x 180 cm

Dodajte svojmu interiéru šťavu s pomocou trendy koberca od značky Rizzoli, ktorý umne doladí vaše bývanie k dokonalosti. Tento fešák je vybavený ... viac informácií »
Koberec Rizzoli Optic
Značka: Rizzoli
48,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dodajte svojmu interiéru šťavu s pomocou trendy koberca od značky Rizzoli, ktorý umne doladí vaše bývanie k dokonalosti. Tento fešák je vybavený ...

Dodajte svojmu interiéru šťavu s pomocou trendy koberca od značky Rizzoli, ktorý umne doladí vaše bývanie k dokonalosti. Tento fešák je vybavený protišmykovou spodnou vrstvou (s hrúbkou 1,5 mm).

Vyrobený je z mimoriadne kvalitného polyesterového materiálu a potlačený je digitálnou tlačou (s hrúbkou 8,5 mm). Zároveň si užijete príjemne jemný povrch pre bosé nohy, ktoré budú kvôli špecifickým vlastnostiam tkanín v teple v každom ročnom období.

Radosť urobí aj alergikom, nezadržiava v sebe žiadne prachové časti a iné nečistoty. Vlákna nevedú nežiaduci elektrický náboj. Ďalšou výhodou je aj antibakteriálny povrch. Nezadržiava ani žiadne nežiaduce pachy.

Poznámka: hrúbka koberca je 1 cm. Tento žiadaný tovar Koberec Rizzoli Optic, 120 môžete získať ešte u nás v kategórii koberce. Pozrite sa na ešte podobné kúsky z tejto rubriky vo výhodnej akcii! Treba hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac! U nás v ponuke nájdete viac kúskov od značky Rizzoli. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt Koberec Rizzoli Optic, 120 x 180 od značky s dlhou tradíciou Rizzoli ide zaobstarať práve teraz na našej webovej stránke za super cenu. Práve teraz za cenu 48,90 EUR.