Koberec Rizzoli Deco, 100 x 200 cm

Koberec od značky Rizzoli je praktickou súčasťou domácnosti a je potechou pre milovníkov vycibreného dizajnu. Tento fešák je vybavený protišmykovou... viac informácií »
Koberec Rizzoli Deco
Značka: Rizzoli
39,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koberec od značky Rizzoli je praktickou súčasťou domácnosti a je potechou pre milovníkov vycibreného dizajnu. Tento fešák je vybavený protišmykovou...

Koberec od značky Rizzoli je praktickou súčasťou domácnosti a je potechou pre milovníkov vycibreného dizajnu. Tento fešák je vybavený protišmykovou spodnou vrstvou (s hrúbkou 1,5 mm).

Vyrobený je z mimoriadne kvalitného polyesterového materiálu a potlačený je digitálnou tlačou (s hrúbkou 8,5 mm). Zároveň si užijete príjemne jemný povrch pre bosé nohy, ktoré budú kvôli špecifickým vlastnostiam tkanín v teple v každom ročnom období.

Radosť urobí aj alergikom, nezadržiava v sebe žiadne prachové časti a iné nečistoty. Vlákna nevedú nežiaduci elektrický náboj. Ďalšou výhodou je aj antibakteriálny povrch. Nezadržiava ani žiadne nežiaduce pachy.

Poznámka: hrúbka koberca je 1 cm. Výnimočný a žiadaný produkt Koberec Rizzoli Deco, 100 x 200 cm dostanete ľahko tu na našom webe v rubrike koberce. Teraz kúpite výnimočné produkty z našej rubriky v zľave. Tým ale však naša ponuka nekončí, prichystali sme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke ďalšie kúsky od výrobcu Rizzoli. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Rizzoli ponúka vynikajúce výrobky

Nový kus Koberec Rizzoli Deco, 100 x od poprednej spoločnosti Rizzoli zaobstaráte v aktuálnej ponuke za najnižšiu cenu! Aktuálne v akcii za 39,90 EUR.