Koberec Rizzoli Costa, 120 x 180 cm

Koberec, ktorý upúta a súčasne štýlovo dotvára celkový ráz miestnosti. To sa skrýva v tomto fešákovi od značky Rizzoli. Je vybavený... viac informácií »
Koberec Rizzoli Costa
Značka: Rizzoli
41,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koberec, ktorý upúta a súčasne štýlovo dotvára celkový ráz miestnosti. To sa skrýva v tomto fešákovi od značky Rizzoli. Je vybavený...

Koberec, ktorý upúta a súčasne štýlovo dotvára celkový ráz miestnosti. To sa skrýva v tomto fešákovi od značky Rizzoli. Je vybavený protišmykovou spodnou vrstvou (s hrúbkou 1,5 mm).

Vyrobený je z mimoriadne kvalitného polyesterového materiálu a potlačený je digitálnou tlačou (s hrúbkou 8,5 mm). Zároveň si užijete príjemne jemný povrch pre bosé nohy, ktoré budú kvôli špecifickým vlastnostiam tkanín v teple v každom ročnom období.

Radosť urobí aj alergikom, nezadržiava v sebe žiadne prachové časti a iné nečistoty. Vlákna nevedú nežiaduci elektrický náboj. Ďalšou výhodou je aj antibakteriálny povrch. Nezadržiava ani žiadne nežiaduce pachy.

Poznámka: hrúbka koberca je 1 cm. Zaujímavý produkt Koberec Rizzoli Costa, 120 x 180 cm nájdete jednoducho tu na webe zaradený v sekcii koberce. Teraz kúpite úplne nové výrobky z tejto obľúbenej sekcie za rozumné peniaze. Populárna značka Rizzoli pre svojich zákazníkov predáva top tovar Nové kúsky každý deň!

Akčný produkt Koberec Rizzoli Costa, 120 od známej spoločnosti Rizzoli môžete zaobstarať bezpečne online za akčnú cenu. Teraz len za 41,90 EUR.