Koberec Floorita Klimt, 160 × 230 cm

Koberce Floorita vás očaria nielen svojím nevídaným, ľahkým až umeleckým poňatím, ale aj vysokou odolnosťou voči škvrnám. Údržba tohto... viac informácií »
Koberec Floorita Klimt
Značka: Floorita
126 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koberce Floorita vás očaria nielen svojím nevídaným, ľahkým až umeleckým poňatím, ale aj vysokou odolnosťou voči škvrnám. Údržba tohto...

Koberce Floorita vás očaria nielen svojím nevídaným, ľahkým až umeleckým poňatím, ale aj vysokou odolnosťou voči škvrnám.

Údržba tohto koberca je otázkou niekoľkých sekúnd – aj keď sa vám na naň podarí rozliať napr. víno či kávu, škvrna sa nevsiakne do vlákien a vy môžete tekutinu ľahko odstrániť pomocou papierovej utierky a vody. Presne tak, ako to môžete vidieť v tomto videu:

Unikátny výrobok Koberec Floorita Klimt, 160 × 230 môžete získať ešte u nás v obľúbenej rubrike koberce. Vyhľadajte si akčné kúsky z našej rubriky za mimoriadne nízku cenu.

Tento neodolateľný tovar Koberec Floorita Klimt, 160 × 230 od známej spoločnosti Floorita jednoducho nájdete aktuálne na webe za akčnú cenu. Produkt kúpite teraz u nás za 126 EUR.