Koberec Flair Rugs Heidi, 120 x 170 cm

Kombinácia okúzľujúcich pastelových farieb s geometrickými vzormi vnesie do vašej obývačky nielen štipku hravosti, ale aj vytúženú útulnosť.... viac informácií »
Koberec Flair Rugs Heidi
Značka: Flair Rugs
65,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kombinácia okúzľujúcich pastelových farieb s geometrickými vzormi vnesie do vašej obývačky nielen štipku hravosti, ale aj vytúženú útulnosť....

Kombinácia okúzľujúcich pastelových farieb s geometrickými vzormi vnesie do vašej obývačky nielen štipku hravosti, ale aj vytúženú útulnosť. Polypropylén, z ktorého je koberec vyrobený, sľubuje nielen vysokú odolnosť proti oderu, ale predovšetkým ľahkú a rýchlu údržbu, ktorú oceníte nielen pri zaneprázdnených pracovných dňoch. Vnesie do vašej domácnosti aj vysoký komfort, o pohodlné našliapnutie sa postarajú vlasy dlhé až 12 mm.
Tento obľúbený produkt Koberec Flair Rugs Heidi, 120 x 170 cm možno zaobstarať už dnes tu na našom webe v známej rubrike koberce. Preskúmajte ešte ostatné produkty zo spomínanej rubriky za akčnú cenu. Značka Flair Rugs má v ponuke špičkové produkty. Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme však aj v ponuke viac skvelého tovaru od značky Flair Rugs. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a kvalitný produkt Koberec Flair Rugs Heidi, 120 x od značky s dlhou tradíciou Flair Rugs je možné ľahko získať v našej ponuke naozaj výhodne. Teraz nakúpite za 65,90 EUR.