Koberec Dutchbone Mahal, 170 x 240 cm

Stavte pri výbere koberca na kvalitné materiály, ktoré v sebe spolu s precíznym spracovaním snúbi holandská značka Dutchbone. Inak tomu nie je ani v... viac informácií »
Koberec Dutchbone Mahal
Značka: Dutchbone
321 EUR
Kúpiť v e-shope »
Stavte pri výbere koberca na kvalitné materiály, ktoré v sebe spolu s precíznym spracovaním snúbi holandská značka Dutchbone. Inak tomu nie je ani v...

Stavte pri výbere koberca na kvalitné materiály, ktoré v sebe spolu s precíznym spracovaním snúbi holandská značka Dutchbone. Inak tomu nie je ani v prípade kobercov z kolekcie Ishank z kombinácie 10% polyesteru, 25% bavlny a 65% viskózy. Tá sa postará o vysokú odolnosť, ľahkú údržbu a v neposlednom rade i dlhú životnosť. Pomyselnou čerešničkou na torte je potom neopozeraný dizajn, ktorý zapadne do obývačky aj spálne.
Často vyhľadávaný výrobok Koberec Dutchbone Mahal, 170 x 240 cm dá sa zaobstarať bez ťažkostí na našich stránkach zaradený v kategórii koberce. Teraz získate parádne kúsky z tejto kateógrie za výhodné peniaze. Ale to nie je koniec našej ponuky, prichystali sme toho pre vás viac. U nás v ponuke nájdete viac skvelého tovaru od výrobcu Dutchbone. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Vehlasný dodávateľ Dutchbone vám môže ponúknuť vynikajúci tovar.

Obľúbený produkt Koberec Dutchbone Mahal, 170 x od nášho výrobcu Dutchbone nájdete tu a teraz práve trvalo výhodne! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 321 EUR.